Oferta

Depilacja

Depilacja
Depilacja

DEPILACJA CUKROWA

Zalety depilacji pastą cukrową

Pasta cukrowa składa się w 100% z naturalnych produktów. Zgodnie ze starożytnymi recepturami skład pasty to woda i wysokogatunkowy cukier prosty. Współcześnie pasta została wzbogacona o naturalną gumę arabską.

Nie podrażnia oraz nie uczula. Zawartość naturalnych składników nie wywołuje reakcji alergicznych, nie zatyka porów. Nie stanowi niebezpieczeństwa dla  tz. „pajączków” czy żylaków, może być stosowana u osób z tendencją do pękania naczynek czy chorób skóry tj. egzema czy łuszczycę skórną.

Jest bezpieczna – cukier zapobiega zakażeniom krzyżowym oraz uniemożliwia rozwój wszelakich mikroorganizmów, dzięki czemu nie musimy się martwić np. o infekcje czy zapalenie mieszków włosowych. Jest komfortowa i delikatna.

Depilacja jest bardzo skuteczna, usuwa nawet najkrótsze i najgrubsze włoski oraz meszek. Dzięki temu, że usuwamy włosy wraz z cebulką zgodnie z ich naturalnym kierunkiem wzrostu, przez co minimalizuje ryzyko wrastających włosków.

Przeciwwskazania do zabiegów depilacji pastą cukrową.

Depilacja pastą cukrową nie powinna być przeprowadzana u osób, które mają:

  • świeże rany;
  • blizny;
  • podrażnienia skóry;
  • świeżą opaleniznę;
  • stany zapalne wywołane wrastającymi włosami;
  • stany zapalne i ropne skóry;

Proponowana częstotliwość wykonywania zabiegu od 3 do 5 tygodni.

Czym jest depilacją pastą cukrową?

Jest to metoda usuwania włosów, wysuwania ich z mieszka włosowego zgodnie z naturalnym kierunkiem ich wzrostu. Pasta powstaje z połączenia wyłącznie naturalnych składników: cukru, wody i soku z cytryny. W trakcie przechowywania konsystencją przypomina cukierki Irysy, natomiast do zabiegu jest odpowiednio rozrabiana i wówczas nieco przypomina plastelinę lub miód.

Cennik