Dlaczego warto łączyć zabieg zamrażania tkanki tłuszczowej COOLTECH z zabiegiem FALI UDERZWNIOWEJ X- WAVE? Previous item LinScan Next item Laminacja brwi - co to jest?

Dlaczego warto łączyć zabieg zamrażania tkanki tłuszczowej COOLTECH z zabiegiem FALI UDERZWNIOWEJ X- WAVE?

269c Dlaczego warto łączyć zabieg zamrażania tkanki tłuszczowej COOLTECH z zabiegiem FALI UDERZWNIOWEJ X  WAVE? Dlaczego warto łączyć zabieg zamrażania tkanki tłuszczowej COOLTECH z zabiegiem FALI UDERZWNIOWEJ X- WAVE?
269c Dlaczego warto łączyć zabieg zamrażania tkanki tłuszczowej COOLTECH z zabiegiem FALI UDERZWNIOWEJ X  WAVE? Na czym polegają i co DAJĄ nam te dwa ZABIEGI połączone RAZEM?
Kriolipoliza została zatwierdzona przed FDA jako metoda redukcji tkanki tłuszczowej okolicy brzucha, ud, podbródka, ramion, pleców i pośladków. Wskazaniem do zabiegów kriolipolizy jest lokalnie nagromadzona tkanka tłuszczowa. Zimno inicjuje procesy, które uszkadzają komórki tłuszczowe i prowadzą i do ich apoptozy. Aplikator urządzenia do kriolipolizy zasysa tkanki i chłodzi w temperaturze – 8 stopni Celsjusza. Czas zabiegu to około 70 minut. Kiedy apoptotyczne komórki tłuszczowe są trawione przez makrofagi obserwuję się stopniowe zmniejszenie objętości podskórnej tkanki tłuszczowej.
Przez kolejne tygodnie tłuszcz usuwany jest z organizmu przez układ limfatyczny. Pierwsze efekty w postaci redukcji tkanki tłuszczowej widoczne są już po 3 tygodniach. Na pełny efekt trzeba poczekać 2-3 miesiące.
269c Dlaczego warto łączyć zabieg zamrażania tkanki tłuszczowej COOLTECH z zabiegiem FALI UDERZWNIOWEJ X  WAVE? Dlaczego warto łączyć ją z falą uderzeniową?
ZABIEGI z falą dostarczają w sposób kontrolowany do tkanki tłuszczowej falę akustyczną o określonej energii częstotliwości. Drgania zwiększają przepuszczalność błon komórkowych ułatwiając rozpad adipocytów i wzmacniając działanie lipolizy.
Stosowana bezpośrednio po zabiegu Kriolipolizy fala akustyczna poprawia napięcie i elastyczność skóry. Powoduje rozluźnienie tkanki łącznej, poprawia krążenie krwi w tkankach, zwiększa przepływ limfy. Maksymalizuje działanie Kriolipolizy.