Oferta

Laser

laser
LASER Q-SWITCH

LASER Q-SWITCH

Laser Q-switch do usuwania tatuaży, makijażu pernamentnego i znamion posiadający UNIJNY CERTYFIKAT URZĄDZENIA MEDYCZNEGO!

Unikalność zabiegu laserem Q-switched polega na ultrakrótkich (nanosekundowych) impulsach światła laserowego w głąb skóry. Druga tajemnica lasera q-switched to długość fali laserowej. Poprzez zastosowanie 4 długości fali możemy skutecznie i selektywnie pozbyć się przebarwień, brązowych plam (zmiany pigmentowe), piegów i tatuaży w różnych kolorach. Ciekawą opcją terapeutyczną jest leczenie nawracających przebarwień – wyjątkowo częstego problemu estetycznego. Po zastosowaniu wielokrotnych naświetlań laserem q-switch uzyskujemy trwałą poprawę u 80% pacjentów!

Czy zabieg jest bolesny?

Przebarwienia. W trakcie zabiegu pacjent odczuwa niewielkie pieczenie. Aby zapobiec przegrzaniu naskórka oraz zmniejszyć dolegliwości, w czasie zabiegu stosuje się różne formy chłodzenia skóry – zimny żel, strumień zimnego powietrza lub chłodzoną końcówkę zabiegową.

Tatuaże. W celu zwiększenia komfortu pacjenta zabieg usunięcia tatuażu wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. W przypadku tatuaży o bardzo dużych rozmiarach zabieg może zostać przeprowadzony w kilku etapach, każdy na innej części tatuażu.

SCHEMAT TERAPII:

Nawracające przebarwienia wymagają zwykle 6-10 sesji zabiegowych odbywających się co 10- 14 dni. Schemat ten powinien być ściśle przestrzegany z powodu fizjologii komórek barwnikowych, które są bezpośrednim sprawcą nawrotów przebarwień.

Zmiany pigmentowe, piegi. Liczba zabiegów uzależniona jest od charakteru przebarwienia, a zwłaszcza od tego, na jakiej głębokości w skórze zalega barwnik. Najczęściej jednak są to zabiegi jednorazowe. Najłatwiejsze do usunięcia są plamy naskórkowe, w których barwnik znajduje się płytko – w naskórku. W przypadku bardzo głębokich przebarwień zalecane jest powtarzanie zabiegu co 3-4 tygodnie. Ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie, średnio potrzeba 3-5 zabiegów. Zabieg można poprzedzić mikrodermabrazją, co zwiększa skuteczność terapii.

Tatuaże

W celu całkowitego usunięcia niechcianego tatuażu należy wykonać do 10 zabiegów, wykonywanych w odstępach od 4-6 tygodni. O tym ile zabiegów należy wykonać oraz jak będzie wyglądało miejsce po usuniętym tatuażu decyduje:

 • rodzaj barwnika
 • głębokość wykonanego tatuażu
 • sposób wykonania tatuażu
 • miejsce, w którym został wykonany tatuaż
 • predyspozycji osobniczych pacjenta

Przeciwwskazania oraz działania niepożądane:

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Świeżo opalona skóra (do 2 tygodni od ostatniego opalania)

Działania niepożądane mogą obejmować zaczerwienienie, obrzęk, pęcherzyki i rzadkie przypadki nierówności skóry.

Wskazania:

 • Naskórkowe oraz skórne zmiany pigmentowe
 • Usuwanie piegów
 • Przebarwienia
 • Nawracające przebarwienia
 • Zaawansowane usuwanie tatuaży
 • Peeling laserowy
laser

LASER BTL LINSCAN

JAK TO DZIAŁA?

Nowe podejście do laserowego usuwania owłosienia stanowią urządzenia, w których wiązka światła jest w ruchu w trakcie aplikacji. Zaletą tej metody jest bezbolesność zabiegów przy jednoczesnej wysokiej skuteczności, gdyż wiązką steruje skaner, a nie operator. Dzięki temu aplikacja jest precyzyjna i szybka.

CZEGO MOGĘ OCZEKIWAĆ?

Zabieg laserem LINSCAN sprawia, że zabiegi epilacyjne są bardzo efektywne, a nieprzyjemne odczucia podczas zabiegu zostały zminimalizowane. Wysoka moc lasera w połączeniu z najwydajniejszym systemem chłodzenia kontaktowego czyni zabieg epilacyjny szybkim i w pełni bezpiecznym.

CZYM SIĘ RÓŻNI OD INNYCH URZĄDZEŃ?

Jest uznany za najbardziej efektywny, obecnie stosowany system laserowy. Laser LINSCAN podbił rynek w Polsce oraz na świecie, pozwalając na znaczne skrócenie czasu trwania zabiegu. Jest to jedyny laser z technologią skanowania linearnego. Dodatkową zaletą lasera LINSCAN jest tryb MCT (MOTION CONTROL TECHNOLOGY), czyli bezbolesne usuwanie owłosienia.

laser

medycyna estetyczna

LINSCAN to jedyny na świecie laser diodowy pozwalający na niezwykle szybkie usuwanie włosów nawet przy bardzo dużej powierzchni zabiegowej. To gwarancja bezpiecznego oraz skutecznego usuwania owłosienia z jaśniejszych oraz ciemniejszych fototypów skóry.

EPILACJA To jedna z metod pozbywania się niepożądanego owłosienia ze skóry. Epilacja laserowa w odróżnieniu od depilacji (nietrwały efekt zabiegowy) usuwa komórki macierzyste w rejonie wybrzuszenia włosa, co pozwala nam cieszyć się gładką skórą na stałe. Wrastające włoski, które stają się zmorą dla wielu osób, mogą zostać skutecznie usunięte raz na zawsze – a wszystko za sprawą bezpiecznych promieni, które są emitowane przez laser LINSCAN.

DZIAŁANIE

Najważniejsze jest uzyskanie skutecznej epilacji przy minimalnych skutkach ubocznych. Istotną kwestię stanowi zredukowanie dyskomfortu pacjenta podczas zabiegu oraz eliminowanie podrażnień.