Oferta

ENDERMOLOGIA, ENDERMOLIFT™ LPG

LPG - medycyna estetyczna

LPG – medycyna estetyczna

Endermogia jest ekskluzywną technologią do mechanicznej stymulacji komórek. Jest w 100% naturalną metodą przeciwstarzeniową i redukującą tkankę tłuszczową.
Endermologia ma szereg zastosowań w dziedzinie estetyki twarzy i ciała. Rezultatem tych zabiegów jest poprawa jakości tkanki, samopoczucia, przeciwdziałanie oznakom starzenia oraz zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Poprzez zabiegi działamy głęboko, działając na różnych poziomach tkanki:

 • ujędrnianie
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • likwidacja cellulitu
 • wyszczuplanie
 • wypełnianie
 • drenaż
 • natlenienie

Modelowanie sylwetki – Lipomassage®

Zabieg masażu podciśnieniowego wybranych partii ciała. Zastosowanie sprzętu pozwala zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej oraz zmniejszyć obwód ciała o jeden rozmiar. Aparatura wykorzystuje specjalne rolki, które oddziałują na skórę i tkankę tłuszczową.

Francuska Firma LPG®, specjalista w pielęgnacji skóry z prawie 30 letnim doświadczeniem, światowej klasy lider w dziedzinie Mécano-Stimulation, opracował nowe zabiegi przeciwstarzeniowe. Dzięki aparatowi CELLU M6® ENDERMOLAB oferuje zabiegi ENDERMOLIFT™.

ENDERMOLIFT™ jest w 100% naturalną techniką przeciwstarzeniową, dogłębnie przywracającą skórze gęstość i likwidującą oznaki starzenia.

Technologia LIFT

LIFT, oddziałując mikroimpulsami (patent firmy LPG®) doprowadzają do falowania tkanki, co stanowi czynnik delikatnie stymulujący skórę. W zależności od częstotliwości impulsów klapek LIFT (4, 8 lub 16 impulsów/sekundę) i wybranej siły zasysania (regulacji intensywności zabiegu) generuje się różne efekty stymulacji głowicami LIFT, które pozwalają uzyskiwać określone cele z zakresu pielęgnacji urody i terapii. Częstotliwości te mogą oddziaływać na rozmaite typy tkanek, w tym: włóknistą, obrzękową, bliznową, zmarszczkową, cienką i wrażliwą. Zabieg ENDERMOLIFT™ umożliwia uzyskanie natychmiastowych rezultatów, w tym zdrowego blasku oraz naturalnego, łagodzącego efektu liftingu. Efekty wszystkich sesji kumulują się, dzięki czemu zmarszczki ulegają wypełnieniu, kontury twarzy – wymodelowaniu, a cera staje się bardziej rozjaśniona. Można z nich korzystać do woli.

Bezwzględne przeciwwskazania dla Endermologii

 • nowotwory
 • infekcje, skórna wysypka
 • stany zapalne
 • Antykoagulanty

Bezwzględne przeciwwskazania dla Endermologii na ciało

 • ciąża ( z wyjątkiem nóg)
 • zapalenie żył

Bezwzględne przeciwwskazania dla Endermologii twarz

 • opryszczka
 • trądzik zapalny

Rekomendowane jest seria zabiegów od 10- 15.
Przy wykupieniu pełnego pakietu ubranko przeznaczone do zabiegu gratis!
Czas trwania pojedynczego zabiegu to 40 min.

LPG – medycyna estetyczna

Firma itp s.a. specjalizuje się w selekcji najlepszych technologii światowych marek w zakresie medycyny estetycznej – dystrybucja laserów medycznych, urządzenia do modelowania ciała, usuwanie tatuażu oraz owłosienia.

Dynamiczny rozwój firmy to efekt dużego doświadczenia, własnego „know-how” i trafnym wyborze pionierskich technologii, które reprezentują najwyższą jakość, są gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności. obecnie w naszym portfolio znajdują się urządzenia takich firm jak: alma lasers, cynosure, palomar, lpg systems, deka, storz medical, newpong oraz berger&kraft.

Kompleksowe podejście do każdego pacjenta jest dla nas bardzo ważne, budujemy relacje od pierwszego spotkania oraz udzielamy wsparcia na wielu płaszczyznach – sprzedaży, szkoleń, marketingu, zamówień oraz serwisu.

ZABIEGI NA TWARZ Endermologia, Endermolift™ LPG®

Endermologie® Endermolift™ – rewolucyjne urządzenie, którego specjalistyczna głowica zasysa skórę na różnych głębokościach, a klapki LPG delikatnie masują skórę, co wpływa na wygładzenie zmarszczek i znaczną poprawę owalu twarzy.

LPG – medycyna estetyczna

Zobacz:  Cennik