O Lifting i laminacja rzęs Previous item Makijaż permanentny Next item EPILACJA LASEROWA

O Lifting i laminacja rzęs

Dzisiaj krótki post o laminacji i liftingu rzęs.

269c O Lifting i laminacja rzęs Znasz ten zabieg?
Rzęsy często są jasne, rzadkie i rosną w linii prostej, zamiast być gęste i zalotnie podkręcone. Nawet tusze do rzęs nie są stanie zapewnić oczekiwanego efektu. Dla kobiet, którym zależy na naturalnym, acz widocznym efekcie, poleca się nieinwazyjne i zupełnie bezpieczne zabiegi jakimi są lifting i laminacja rzęs.
269c O Lifting i laminacja rzęs Co to jest lifting rzęs?
Lifting rzęs to zabieg podniesienia i podkręcenia rzęs, który daje trwały, naturalny efekt. Polecany jest kobietom, których rzęsy rosną w linii prostej, są cienkie, rzadkie i trudno zmienić to przy pomocy zalotki i tuszu. Podczas liftingu, po oczyszczeniu i zabezpieczeniu okolic oka, rzęsy są zawijane na malutki, silikonowy wałeczek, po czym nakłada się na włoski rzęs specjalistyczny preparat.
269c O Lifting i laminacja rzęs Na czym polega laminacja rzęs?
Laminacja to kolejny etap zabiegu, wykonywany po liftingu. Polega ona na nałożeniu na rzęsy wartościowej odżywki, czyli olejku keratynowego. Jego bogactwa, takie jak proteiny zboża, soi i keratyny, świetnie wpłyną zarówno na zewnętrzną kondycję rzęs i jak ich strukturę wewnętrzną. Dzięki laminacji rzęsy zostaną nawilżone i solidnie odbudowane, a dzięki temu wyraźnie podkręcone. Po zabiegu rzęsy będą widocznie uniesione, pogrubione a ich koloryt wzmocniony.
O Lifting i laminacja rzęs
Laminacja, lifting i botox rzęs 2764 O Lifting i laminacja rzęs
Jeśli masz długie, lecz proste rzęsy i chcesz uzyskać efekt podkręcenia, przyciemniania oraz wydłużenia rzęs to laminacja i botox to najlepszy zabieg dla Ciebie 2764 O Lifting i laminacja rzęs
O Lifting i laminacja rzęs
Ładnie uniesione, odżywione oraz ciemne rzęsy?