Upiększające

Wiele kobiet marzy o trwałym makijażu, który podkreśliłby walory, a zatuszował niedostatki urody. Rozwiązaniem jest makijaż permanentny, który stanowi alternatywę dla czasochłonnego makijażu tradycyjnego. Dzięki niemu możemy skorygować kształt oczu, złagodzić wyraz twarzy, optycznie podnieść opadające powieki, zmienić linię brwi lub uzupełnić brakujące włoski. Możemy również skorygować linię ust, powiększyć je lub zmniejszyć i w naturalny sposób podkreślić kontur i czerwień ust.

MAKIJAŻ PERMANENTNY

To metoda gwarantująca długoletni efekt upiększający, a jej podstawę stanowi podskórna implantacja nietoksycznego i niealergizującego pigmentu pochodzenia naturalnego.

Dzięki wprowadzeniu pigmentu do naskórka i jego zmagazynowaniu w przestrzeni międzykomórkowej osiągamy maksimum zadowolenia z naszego wyglądu i perfekcyjnego makijażu, który utrzymuje się przez okres od 3 do 5 lat. Z upływem lat dochodzi do stopniowego i równomiernego rozjaśniania barwnika, co pozwala na wprowadzenie zmian oraz stworzenie nowego, indywidualnie dopasowanego wizerunku. ,

M

Henna brwi i rzęs

upiekszajace

Ciągłe malowanie brwi i rzęs może być uciążliwe, a przy tym daje niezbyt trwały efekt. Jeżeli ceni się dobry makijaż, a jednocześnie uprawia sport lub korzysta z częstych kąpieli, warto zafarbować brwi i rzęsy henną. Naturalna henna to barwnik pozyskiwany z rośliny o nazwie lawsonia bezbronna. W krajach Azji i Afryki stosuje się go do malowania ciała i farbowania włosów. Henna roślinna nadaje włosom brązowy kolor.

Przeciwwskazania do henny brwi i rzęs

Mimo, iż farbowanie brwi i rzęs to nieskomplikowany zabieg, wymaga on dużej sprawności manualnej. Poza tym trzeba uwzględnić przeciwwskazania do wykonania henny brwi lub/i rzęs, którymi są:

 • alergie, uczulenia (na 24 godziny przed zabiegiem należy wykonać próbę uczuleniową poprzez nałożenie odrobiny preparatu za uchem – jeżeli nie pojawi się swędzenie, zaczerwienienie lub wyprysk na skórze, można użyć henny)
 • zaczerwienienia, opuchnięcia, uszkodzenia powiek
 • uszkodzenie oka
 • choroby zakaźne
 • świeżo wydepilowane brwi

Farbowanie brwi i rzęs za pomocą henny to znakomite rozwiązanie, zwłaszcza na lato. Henna nie rozpuszcza się ani nie rozmazuje pod wpływem wody czy potu. Ma to duże znaczenie, gdy nie zamierza się zrezygnować z makijażu podczas uprawiania sportów czy letnich kąpieli.

Henna utrzymuje się do 3-4 tygodni. Potem trzeba ją powtórzyć.

RZĘSY 1:1

PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ 1:1

Jest nowym, luksusowym zabiegiem pozwalającym na wydłużenie, zagęszczenie oraz pogrubienie Twoich naturalnych rzęs. Zabieg polega na doklejeniu pojedynczej rzęsy do Twojej naturalnej „włosek po włosku”. Oko staje się bardziej wyraziste, wspaniale prezentuje się na zdjęciach i podczas uroczystości. Nie ma potrzeby malowania się rano i usuwania makijażu wieczorem, a ponadto rzęsy wyglądają pięknie bez względu na porę dnia czy nocy, codziennie! Nigdy więcej tuszu do rzęs, rozmazanych oczu, smug i grudek. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla osób zapracowanych, czy uprawiających sport.

Naturalne rzęsy rosną i wypadają cyklicznie, co 60 do 90 dni.

Odpowiednio wklejona rzęsa wypadnie z naturalną, kiedy ta ukończy swój cykl życiowy. Po założeniu rzęs wypadanie jest bardziej zauważalne, gdyż są one dłuższe i ciemniejsze od naturalnych. Takie zachowanie rzęs jest naturalne bez względu na to czy są przedłużone czy nie.

Rzęsy mogą utrzymać się przez około 2 miesiące jednak, aby pięknie wyglądały od 3 do 4 tygodni powinno się uzupełnić te, które w naturalnym cyklu wypadły. Można również zdjąć resztę za pomocą specjalnego preparatu, jeżeli nie chcemy kontynuować ciągłości przedłużania. Pod żadnym względem, nie należy usuwać sobie samemu tych, które pozostały, gdyż możemy uszkodzić rzęsy naturalne.

Zdjęcie rzęs zajmuje od 20 min-30 min.

RZĘSY 2D-8D

Sztuczne rzęsy podkreślają wyjątkowe, zmysłowe i uwodzicielskie spojrzenie i okazuje się, że są bardzo dobrym rozwiązaniem dla wielu kobiet. Jeśli nie istnieją żadne przeciwwskazania do przedłużenia i zagęszczenia rzęs, warto się na to zdecydować – oszczędzimy nie tylko czas, ale także podkreślimy swoją urodę.

KĘPKI

DŁUGIE I GĘSTE RZĘSY

Każda kobieta marzy o długich i gęstych rzęsach. Jeśli wypróbowałaś już różnego rodzaju tusze do rzęs i nadal nie jesteś zadowolona z efektu polecamy przedłużenie i zagęszczenie rzęs za pomocą wklejanych kępek. Zabieg jest krótki, bezpieczny i daje spektakularny efekt. Efekt utrzymuje się od 7 do 14 dni.

Jeśli chcesz cieszyć się pięknymi rzęsami przez kilka do kilkunastu dni to pamiętaj, że makijaż trzeba zmywać delikatnie i tylko za pomocą preparatów beztłuszczowych. Nie wolno zdejmować kępek „na siłę” – grozi to wyrwaniem naturalnych rzęs. Ilość doklejanych kępek zależy od efektu jaki chcemy uzyskać, przeważnie wystarczy ok. 4 do 5 kępek na jedną powiekę. Jeśli efekt ma być wyraźniejszy to można doklejać więcej kępek na całej długości powieki. Sztuczne rzęsy są doskonałym dopełnieniem makijażu na dzień jak i na specjalne okazje (bankiet, ślub). Dają efekt wyrazistego oka oraz dodają głębi spojrzeniu.Dzięki temu zabiegowi możemy przedłużyć rzęsy lub je tylko zagęścić.

Rzęsy występują w trzech długościach: krótkich, średnich i długich. Nie powodują podrażnień, umieszcza się je na zewnętrznych kącikach lub na całości oka.

LAMINACJA RZĘS

upiekszajace

LAMINACJA RZĘS

Serdecznie zapraszamy na zabieg liftingu, botoxu oraz laminacji rzęs naturalnych!

Zabieg dedykowany jest dla osób z długimi, prostymi rzęsami.

Na czym polega zabieg?

Etap I – nawinięcie rzęs naturalnych na specjalistyczne wałeczki. oraz nałożenie odpowiednich preparatów odżywczych. Efektem
jest naturalne podkręcenie i uniesienie rzęs.
Etap II – Koloryzacja, czyli nadanie głębokiej czerni na każdą pojedynczą rzęse.
Etap III- botox – użycie preparatu w celu ich głębokiego odżywienia.
Etap IV Laminacja rzęs – zamknięcie botoxu w łusce włosa, oraz zabezpieczenie całego zabiegu.

Rzęsy po zabiegu liftingu i laminacji , dzięki swoim właściwościom stają się dużo zdrowsze i odżywione , a zarazem uniesione i piękne podkręcone . Laminowanie rzęs pozwala na uzupełnienie keratyny w rzęsach , co powoduje ich pogrubienie , nawilżenie oraz odbudowę utraconych protein . Lifting zapewnia podkręcenie , zachowanie przy tym naturalny efekt. Składniki zawarte w botoxie ( olej migdałowy, wit. E wit, C i inne naturalne i bezpieczne działają wzmacniająco na wos oraz stymulują jego wzrost

WYBIELANIE ZĘBÓW

Metoda PureLite to najnowszy system do wybielania zębów na naszym rynku. Skutecznie, fachowo i w przystępnej cenie poprawia wygląd zębów podczas jednej wizyty w gabinecie kosmetycznym.

Technologia PureLite jest oparta na amerykańskich rozwiązaniach, zapewniając komfort podczas zabiegu oraz doskonałe rezultaty po przystępnej dla każdego cenie.

Technologia ta jest bardzo zbliżona do tej, którą wykorzystują dentyści w swoich gabinetach. Jedyna różnica pomiędzy zabiegiem wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym a przy użyciu PureLite to stężenie nadtlenku wodoru w żelu użytym podczas zabiegu.

W technologii PureLite proponujemy bezpieczny 16% żel, który nie wymaga dodatkowej ochrony dziąseł a gwarantuje te same rezultaty. Stężenie takie zapewnia minimalne uczucie dyskomfortu związane z nadwrażliwością zębów występującą zaraz po zabiegu. Podczas jednej sesji Twoje zęby zostaną poddane trzykrotnemu wybieleniu aktywowanym dodatkowo lampą LED.

WYBIELANIE ZĘBÓW

upiekszajace

Piercing wykonują osoby z bardzo dużym doświadczeniem, gwarantującym najwyższą jakość zabiegów i posiadające uprawnienia, które nie tylko profesjonalnie wykonają zabieg, ale też doradzą, jakie przekłucie będzie wyglądać najlepiej. Przed przekłuciem miejsce jest zaznaczane specjalnym pisakiem, aby Klientka miała możliwość jego wcześniejszego zaakceptowania. Do wykonania Piercingu używamy wyłącznie igieł jednorazowych, miejsce Piercingu jest znieczulane, dzięki czemu zabieg jest prawie bezbolesny, a wszystkie akcesoria i kolczyki są profesjonalnie sterylizowane w autoklawie.

Igły, akcesoria i kolczyki są rozpakowywane w obecności Klientki/Klienta!

Za wyjątkiem płatków ucha, nie wykonujemy Piercingu za pomocą pistoletu! Pistolety są przystosowane wyłącznie do płatków ucha – w przypadku innych części ciała zamiast przekłuwać tkankę, jak robi to igła, rozszarpują ją, co utrudnia gojenie. Dodatkowo pistolet zmniejsza możliwości dokładnego wymierzenia, włożenia kolczyka odpowiedniego rozmiaru i przebicia skóry pod odpowiednim kątem.

ZALECENIA PO ZABIEGU BODY PIERCINGU:

 • przed pielęgnacją należy dokładnie umyć ręce mydłem antybakteryjnym
 • miejsce przekłucia (poza językiem) należy przemywać 2-3 razy dziennie pałeczkami kosmetycznymi nasączonymi solą fizjologiczną, a następnie nasączonymi octeniseptem, nie należy stosować spirytusu salicylowego ani wody utlenionej
 • po przemyciu należy poruszać kolczykiem w górę i w dół
 • gdy ranka nie goi się najładniej, można zastosować cienką warstwę Tribioticu (nie dłużej niż 7 dni), nie należy go jednak stosować profilaktycznie
 • w przypadku języka lub wargi, jamę ustną należy płukać rumiankiem, szałwią, rozcieńczonym octeniseptem lub dentoseptem
 • należy ograniczyć do minimum stosowanie plastrów, aby nie blokować rance dostępu do powietrza
 • w okresie gojenia się ranki nie wolno pływać, korzystać z sauny i solarium, opalać przekłutych miejsc, a w czasie kąpieli należy pamiętać, by nie narażać okolic przekłucia na rozmoknięcie – najlepiej więc nie kąpać się w wannie, lecz pod prysznicem
 • należy regularnie sprawdzać dokręcenie kulek
 • nie należy samodzielnie wymieniać kolczyka podczas procesu gojenia
 • należy zadbać o zdrową dietę, bogatą w witaminy

Dodatkowe zalecenia związane z gojeniem:

PRZEKŁUCIE BRWI :

Brew goi się do 2 miesięcy:

  • podczas mycia głowy uważać, by szampon nie dostał się do rany
  • przy wycieraniu ręcznikiem twarzy uważać, by nie zahaczyć o kolczyk

PRZEKŁUCIE NOSA:

Nos goi się do 2 miesięcy:

  • należy ostrożnie czyścić nos, aby przez przypadek nie wyciągnąć kolczyka
  • nie nakładać makijażu na miejsce przekłucia, aby nie utrudniać dostępu powietrza do rany
  • przy wycieraniu ręcznikiem twarzy uważać, by nie zahaczyć o kolczyk

PRZEKŁUCIE JĘZYKA:

Język goi się do 2 tygodni. Opuchlizna utrzymuje się zwykle do 7 dni – sposobem na jej zmniejszenie są kostki lodu, najlepiej z szałwii:

  • nie spożywać gorących i ostrych potraw i napoi oraz alkoholu
  • ograniczyć lub całkowicie rzucić palenie papierosów
  • utrzymać czystość jamy ustnej (nie całować się, nie obgryzać paznokci, długopisów, nie uprawiać seksu oralnego)

 

KOLCZYK W USZU – przekucie:

Uszy – płatki ucha goją się do 2 miesięcy, natomiast chrząstka ucha nawet do 4 miesięcy:

•podczas korzystania z telefonu, korzystać z nieprzekłutego ucha, a jeżeli nie jest to możliwe, swój telefon przemyć środkiem do dezynfekcji i nie korzystać z cudzych lub publicznych telefonów

  • nie używać słuchawek
  • osłaniać miejsce przekłucia przy nanoszeniu lakieru do włosów

PRZEKŁUCIE SUTKÓW:

Sutki goją się do 2 miesięcy:

  • nie nosić obcisłych koszulek i staników
  • nie spać na brzuchu

PRZEKŁUCIE PĘPKA:

Pępek goi się zwykle 3-6 miesięcy, gdyż kanał przekłucia nie jest w skórze, lecz w tkance tłuszczowej. Zaczerwienie jest oznaką gojenia:

  • nosić ubrania nie podrażniające i nie zahaczające kolczyka
  • nie nadwyrężać brzucha

Przekłucie damskich miejsc intymnych i analne (kolczyki w żeńskich miejscach intymnych i analne):

Miejsca intymne goją się 1-2 miesięcy:

  • należy nosić bieliznę bawełnianą
  • zwrócić szczególną uwagę na higienę
  • nie uprawiać seksu (w sposób mogący doprowadzić do podrażnień lub infekcji przekłutych miejsc)