O nas

Serdecznie witamy Państwa na stronie Salonu 

”LAUREN INSTYTUT KOSMETOLOGII I LASEROTERAPII”

Niezmiernie nam miło gościć Państwa na naszej stronie.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Salonu oraz do obejrzenia galerii. Nasz personel tworzy zgrany zespół profesjonalistów, ciągle podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe. Na bieżąco uczestniczymy w wielu branżowych szkoleniach i spotkaniach na terenie całego kraju.

Salon zaopatrzony jest w renomowane, profesjonalne kosmetyki najwyższej klasy, oparte na nowoczesnych formułach.
Zabiegi z użyciem aparatury kosmetycznej dostępnej w Salonie oraz naszym wieloletnim doświadczeniem dają 100 % satysfakcji i bezpieczeństwa. Cała aparatura w miarę postępu kosmetologicznego jest na bieżąco wymieniana na nową, aby móc zapewnić państwu najwyższe normy obsługi i zadowolenia z zabiegów.

Systematycznie także wprowadzamy do oferty nowe zabiegi kosmetyczne. Na bieżąco uzupełniamy ofertę w nowinki branżowe, wyprzedzamy konkurencję o duży krok. Zachęcamy do odwiedzenia naszego Salonu urody.  Decydując się na wizytę u nas uzyskacie państwo obsługę na najwyższym poziomie oraz dostęp do nowoczesnych zabiegów kosmetycznych w atrakcyjnych cenach. Indywidualne i profesjonalne podejście do każdego problemu oraz bezpłatne porady i konsultacje.

Zapraszamy także na naszego FACEBOOKA, gdzie na bieżąco dowiecie się państwo o wszystkich nowościach dostępnych w Salonie urody ”

LAUREN INSTYTUT KOSMETOLOGII I LASEROTERAPII

Gorąco zapraszamy….

Paulina Nycz