Wypełniacze – medycyna estetyczna Previous item Kosmetyki Ilcsi Next item CZYM JEST MEDYCYNA ESTETYCZNA?

Wypełniacze – medycyna estetyczna

WYGLĄDAJ MŁODO, ŚWIEŻO I PROMIENNIE! CIESZ SIĘ IDEALNYM WYGLĄDEM SWOJEJ SKÓRY I CIAŁA!

Skorzystaj z usług medycyny estetycznej, jakie oferuje nasza Klinika.

Popraw swój wygląd i ogólne samopoczucie w skuteczny, ale nieinwazyjny sposób! Nasz Instytut Lauren oferuje sprawdzone zabiegi medycyny estetycznej – Bielsko-Białek, Kęty, Oświęcim, które pomogą Ci odzyskać młody i piękny wygląd!

W trosce o poprawę kondycji skóry i zlikwidowanie oznak starzenia proponujemy szereg zabiegów odmładzających i upiększających dla kobiet w każdym wieku.

WYPEŁNIACZE SKÓRNE

Wypełniacze skórne to zastrzyki na bazie kwasu hialuronowego stosowane w celu przywrócenia oznak starzenia poprzez utratę objętości; zapewnia wsparcie głębszym tkankom, aby zachować młodzieńczy wygląd

Policzki, które niegdyś były pełne i młodzieńcze, mogą wkrótce stracić objętość i elastyczność w wyniku utraty podskórnej tkanki tłuszczowej na twarzy. Jest to częste zjawisko i naturalna część procesu starzenia, w wyniku którego wyglądamy i czujemy się znacznie starsi, niż być może jesteśmy. Pustka w kościach policzkowych może spowodować, że odbicie w lustrze będzie wyglądać na zmęczone i wychudzone. Nadszedł czas, aby przywrócić tę młodzieńczą pulchność, abyś mógł po prostu pokochać osobę, która na ciebie patrzy!

Pytania dot. medycyny estetycznej!

JAKIE SĄ SKUTKI UBOCZNE ZWIĄZANE Z WYPEŁNIACZAMI SKÓRNYMI?

Niektórzy pacjenci mogą odczuwać łagodny ból podczas wstrzyknięć wypełniacza skórnego, ale miejscowy krem ​​znieczulający jest opcjonalny, jeśli jest to wymagane przed rozpoczęciem leczenia. Wokół miejsca wstrzyknięcia może wystąpić lekkie zasinienie lub obrzęk, ale po kilku dniach ustąpi i powinieneś być w stanie bardzo łatwo pokryć to makijażem.

JAKICH REZULTATÓW MOGĘ OCZEKIWAĆ OD WYPEŁNIAJĄCYCH SKÓRĘ NA MOJE POLICZKI?

Wyniki będą się różnić w zależności od miejsca i ilości wypełniacza. Rezultaty zabiegów wypełniaczy skórnych mogą utrzymywać się od 6 do 12 miesięcy, po którym to czasie zalecana będzie kuracja uzupełniająca w celu utrzymania efektów.

SKĄD WIEM, KTÓRY WYPEŁNIACZ JEST ODPOWIEDNI DLA MNIE?

Każdy z naszych wypełniaczy HA będzie składał się z różnych mocnych stron, a doradzimy, które z nich są najlepsze dla Twoich policzków.